canada goose outlet parajumpers moncler jakke canada goose jakke canada goose jakke woolrich jakke canada goose jakke dame parajumpers jakke moncler mujer barbour mujer belstaff roadmaster canada goose madrid barbour outlet timberland madrid botas ugg canada goose outlet moncler hombre moncler rebajas
MEZUNLAR OFİSİ HAKKINDA

Yeni Mezun ÜyelikSee PRO edition

MEZUNLARIMIZIN GKV DURAĞI ETKİNLİĞİ

Gaziantep Kolej Vakfı Mezunları Derneği okullarımızın 50. kuruluş yılı nedeniyle düzenlediği “GKV Durağı” etkinliğinde...

Devam

MEZUNLAR KAHVALTIDA BULUŞTU

Mezunlarımız ZirvePark'ta gerçekleştirilen kahvaltıda bir araya geldi.

Devam

GKV Mezunlar Ofisi, okulumuzun vizyonu ve misyonu doğrultusunda, GKV Mezunlar Derneğine okul içinde destek vermek amacı ile kurulmuştur. Okulumuzda eğitim gören öğrencilerin mezun olduktan sonra dernek ile iletişim kurmasına katkı sağlamak ve bu kapsamda, GKV Mezunlar Derneği ve okul ile olan sosyal, kültürel ve mesleki hayatlarındaki ilişkilerinde, bir iletişim ağı oluşturmayı hedeflemektedir.

 

Mezunlar Ofisinin Görevleri;

 

Mezunlar ofisi, hal-i hazırda okulda eğitim görmekte olan öğrencilere yönelik çeşitli faaliyet düzenleyerek, bu öğrencilerin mezun olduktan sonra, GKV Mezunlar Derneği ile direk iletişime geçebilmesine katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Dolayısıyla Mezunlar Ofisi, potansiyel mezunlarımız olan öğrencilerimize okul yaşamları boyunca “Kolej Ruhu”nu aşılamayı hedeflemekte ve bu bağlamda aşağıdaki faaliyetleri yerine getirmekle yükümlüdür.

 

• Lise öğrencilerine yönelik Kariyer Günlerinin organize edilmesi ve konuşmacı olarak GKV mezunlarının davet edilmesi,

 

•  Mezunlar Derneğinin düzenleyeceği, balo, kahvaltı vb. gibi etkinliklerin okul içinde duyurusunun yapılmasının sağlanması ve bilet satışına destek verilmesi.

 

• Yeni mezunlarımıza üniversite eğitimlerinin ardından kariyer planlaması konusunda destek verilmesi,

 

• Mezunların iş yaşamları hakkında bilgi toplayarak elde edilen bilgilerden çıkabilecek iş olanaklarının diğer mezun üyelere bildirilmesi,

 

• Mezunlara okulumuzdaki gelişmeler, meslek hayatındaki ilerlemeler hakkında bültenler ile düzenli bilgi verilmesi,

 

• Okulumuz web sitesi aracılığı ile mezunlarımızın GKV Mezunlar Derneğine ulaşmasının sağlanması,

 

• Mezunlarımızın sürekli ulaşabileceği ve bilgi alabileceği bir iletişim ofisi olmak başlıca görevleri arasında yer almaktadır.

HABERLER

29.04.2016
"GKV GELENEKSEL DURAK" etkinliğimiz...

 

DUYURULAR

Değerli GKV Mezunları,

GKVMED Yönetim Kurulu seçimi nedeniyle 23 Kasım 2015, Pazartesi günü saat 19.00’da Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları dernek merkezimizde Genel Kurul yapılacaktır.

Genel Kurul’da seçme ve seçilme hakkı elde edebilmeniz için derneğimize üye olmanız gerekmektedir.

Üye olmak isteyen mezunlarımızın 1 adet kimlik fotokopileri ve başvuru dilekçeleri ile birlikte 16 Kasım 2015, Pazartesi günü saat 17.00’a kadar GKV Mezunlar Derneği merkezine iletmelerini rica ederiz.

Fuat ANLAR

GKVMED Yönetim Kurulu Başkanı

 

Üyelik başvurusu için:

Pelin Öktem

GKV Mezunlar Ofisi Sorumlusu

Tel: (0342) 321 01 00

e-mail:  mezunlarofisi@gkv.k12.tr